Hakkımızda

Biz Büyük Bir Takımız

Dinamik bir ekibe sahibiz
ve işimiz gücümüz pazarlama.

Ozemmedya.com hakkında

Biz çözüm sağlayan dijital medya ajansıyız!

  • Şirketimizin Misyonu
  • Şirketimizin Vizyonu
  • Şirketimizin tarihçesi
Ozemmedya.com - Medya ve Danışmanlık Hizmetleri şirketi, 2010 yılında İstanbul'da Emre Kazanır Tarafından 2022 yılında Almanya'da Yılmaz Seyfi tarafından kurulmuştur. Özgün içerikler üreterek, markaların ve kurumların medya ve danışmanlık hizmetlerine odaklanmıştır. Özellikle sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama stratejileri, PR ve basın hizmetleri gibi alanlarda çalışmalar yapmıştır. Ayrıca, yayıncılık hizmetleri de vermiştir. Şirket, yıllar içerisinde büyümeyi ve gelişmeyi sürdürmüş ve bugün itibariyle Almanya, Avusturya, Belçika ve Türkiye'de önde gelen medya ve danışmanlık hizmetleri şirketlerinden biri haline gelmiştir.
Her zaman markalaşmanın önemine ve gücüne inanıyoruz. Bu inancımızı müşterimizin markalarına da yansıtmayı ve yüksek başarılar elde etmeyi hedefliyoruz.
Ozemmedya Dijital Pazarlama Ajansı olarak şirketimizin vizyonu, Dünyanın en iyi dijital pazarlama ajansları arasında yer almak ve yüksek sorumluluk anlayışı ile müşterimize güçlü pazarlama stratejileri sunarak onların marka değerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Şirketimizin varoluş nedeni markalaşmayı artırmaktır.
Değişen dünya düzeninde ve gelişen teknolojide şirketimizin en ileri teknolojileri kullanarak müşterine maksimum seviyede hizmet sunarak onların marka değerlerini en uç noktada geliştirmek hedeflenmektedir. En iyi dijital pazarlama ajansı olma yolunda hızla ilerliyoruz.
2010 yılından beri Türkiye başta olmak üzere Almanya , Belçika , Amerika , Hollanda , Avusturya , İsviçre , Ukrayna ve Fransa'da faaliyet göstermekteyiz.

Emre Kazanır

Ceo

Emre Kazanır

Ceo
Detaylı Bilgi İçin